Xiamen Odin compozit Technology Co, Ltd
Stiri
Acasă > Stiri > Conţinut
Odin cu bicicleta echipa a câştigat 2016 "Pearl River Cupa" Women's Mountain Bike Challenge campion

Odin cu bicicleta echipa a câştigat 2016 andquot; Pearl River Cupandquot; womenand #39; s mountain bike challenge campion

Ian 8,2016, andquot al treilea; Pearl River Cupandquot;biciclete de munteprovocare a avut loc în Rainmother montane, China.

mountain bike wheelset

Rainmother de munte situat în Hunan provinceand #39; s Hengyang City, 238 de metri deasupra nivelului mării. Mediul natural unic oferă un mediu unic pentru bicicleta cu bicicleta, nu doar adăuga interes la cursa de biciclete, de asemenea, dă biciclişti un festin vizual.

mountain bicycle wheelset 26

Munte bicicleta pista de curse de provocare-a lungul viteze mari pe drum, alpinism, drumuri, drumuri de tara, pietriş drumuri, drumuri forestiere, Wade road, întruchipează complet caracteristicile de mountain bike challenge cursa.

mountain bike wheelset 29

mountain bicycle wheelset disk

După competiţie acerbă, cu Odinmountain bike osie montată cu roțiperformanţă, precum şi aptitudinile ei superioară, Zhu Xiaoyun din Odin cu bicicleta echipa a câştigat womenand #39; s campionat, încă o dată a câştigat onoarea pentru Odin echipa de biciclete de munte!